• Programma veld

    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusScheidsrechterVeldDetails
    24-04 20:00DoCoS VR3RKAVV VR-2Te spelenBerg, J.A.J. (Jan) van denveld 1 licht
    25-04 18:30Nootdorp JO10-1RKAVV JO10-1Te spelenveld 2
    25-04 18:00RKAVV JO9-4MARC JO9-9MTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    25-04 19:00DSVP MO17-2RKAVV MO17-1Te spelenHoedt, L. (Leen) den1
    25-04 19:00RKAVV MO13-1Oegstgeest MO13-1Te spelenveld 6 RKAVV
    25-04 18:30RKAVV JO13-1GSC ESDO JO13-1 HVTTe spelenVeld 7 (kunstgras)
    25-04 18:30FC 's-Gravenzande JO12RKAVV JO12 HVTTe spelen
    27-04 00:00RKAVV JO12-2Toernooi bij Die Haghe; tijd volgtTe spelen
    28-04 14:30RKAVV 1 (zat)Concordia 2Te spelenveld 7 RKAVV licht
    28-04 14:30RKAVV 2 (zat)BSC '68 5Te spelenveld 6 RKAVV
    28-04 12:30RKAVV 3 (zat)Hazerswoudse Boys 4Te spelenveld 6 RKAVV
    28-04 15:30RKAVV 4 (zat)Stompwijk'92 1Te spelenveld 5 RKAVV
    28-04 14:30Dongen JO19-1RKAVV JO19-1Te spelenJ.M. (Jordi) Arendonkveld A
    28-04 15:00SEP JO19-2RKAVV JO19-2Te spelenveld 3 SEP / Vitesse D.
    28-04 11:30RKAVV JO19-3SEV JO19-2Te spelenveld 1 licht
    28-04 13:30RKAVV JO17-3HBS JO17-8Te spelenveld 5 RKAVV
    28-04 10:15RKAVV JO15-1FC Lisse JO15-1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    28-04 11:15Wilhelmus JO15-3RKAVV JO15-2Te spelenveld 4
    28-04 09:30RKAVV JO12-1Blauw-Zwart JO12-1Te spelenveld 1 licht
    28-04 10:15RKAVV JO11-1Haagse Hout JO11-1Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    28-04 11:30RKAVV JO11-2Quick Boys JO11-3Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    28-04 11:30RKAVV JO11-3SVC'08 JO11-5Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    28-04 09:00RKAVV JO11-4Vredenburch JO11-9Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    28-04 08:45RKAVV JO10-2Wilhelmus JO10-4Te spelenveld 7 RKAVV licht
    28-04 10:15RKAVV JO10-3TOGB JO10-6Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    28-04 10:15Laakkwartier JO9-1RKAVV JO9-1Te spelenveld 4
    28-04 09:45Nootdorp JO9-2RKAVV JO9-2Te spelenveld 3
    28-04 10:00RVC '33 JO9-1RKAVV JO9-3Te spelenveld 3
    28-04 11:45Quick, JO9-8MRKAVV JO9-4MTe spelenveld 4 licht
    28-04 09:00RKAVV JO9-5MVELO, JO9-8MTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    28-04 08:30RKDEO JO9-13RKAVV JO9-6Te spelenveld 5 licht
    28-04 10:30HVV JO8-6RKAVV JO8-2Te spelenveld 3 licht
    28-04 15:00DSVP VR1RKAVV VR-1Te spelenNeeskens, P. (Peter)volgt
    28-04 12:30RKAVV MO17-1DWO MO17-1Te spelenVeld 6
    28-04 10:30RKAVV MO17-2Quick Boys MO17-1Te spelenVeld 7 (kunstgras)
    28-04 09:30RKAVV MO15-1Rijnvogels, fc MO15-1Te spelenveld 5 RKAVV
    28-04 11:30RKAVV MO15-2DSO MO15-1Te spelenveld 5 RKAVV
    28-04 10:00DWO MO13-1RKAVV MO13-2Te spelenVeld 1
    28-04 12:00Duindorp sv MO11-1RKAVV MO11-1Te spelenveld 2
    28-04 08:45DSVP MO11-1RKAVV MO11-2Te spelenvolgt
    29-04 10:00RKAVV 4 (zon)Stompwijk'92 3Te spelenveld 5 RKAVV
    03-05 20:00RKAVV 1 (zon)RKDEO 1Te spelenVeld 1 (kunstgras)
    03-05 20:00RKAVV VR-1RKDEO VR. 1 1/4 finale HVTTe spelenVeld 7 (kunstgras)
    05-05 13:00RKAVV 1 (zat)Roodenburg 2Te spelenveld 5 RKAVV
    05-05 15:30RKAVV 4 (zat)Forum Sport 8Te spelenKalpoe, A. (Arvind)veld 6 RKAVV
    05-05 14:30RKAVV JO19-1Barendrecht JO19-1Te spelenveld 1 licht
    05-05 12:30RKAVV JO19-2Honselersdijk JO19-2Te spelenveld 7 RKAVV licht
    05-05 11:15Nootdorp JO17-3RKAVV JO17-3Te spelenveld 1
    05-05 10:30RKAVV JO15-2HVV JO15-3Te spelenveld 7 RKAVV licht
    05-05 13:00DSVP JO15-4MRKAVV JO15-5Te spelenVeld 9 DSVP (D/E/F)
    05-05 10:00RKAVV JO13-2Forum Sport JO13-3Te spelenVeld 5
    05-05 12:00Alphense Boys JO12-3RKAVV JO12-1Te spelenveld 3
    05-05 10:00RKAVV JO12-2MMO JO12-1GTe spelenveld 1 licht
    05-05 09:00Wippolder JO10-1RKAVV JO10-1Te spelenveld 2
    05-05 08:30Forum Sport JO10-3RKAVV JO10-2Te spelenveld 1 licht
    05-05 09:45DSVP JO9-1RKAVV JO9-2Te spelenveld 6 DSVP
    05-05 09:30Vredenburch JO9-1RKAVV JO9-3Te spelenveld 3 alleen voor JO 8 en JO9 (JO7)
    05-05 09:00RKAVV JO9-4MQuick, JO9-7MTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    05-05 10:15RKAVV JO9-5MVoorschoten'97, JO9-10MTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    05-05 10:15RKAVV JO9-6UDO JO9-7Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    05-05 09:00SEV JO7-1RKAVV JO7-1Te spelenveld 11 SEV
    05-05 11:15DSVP MO15-1RKAVV MO15-2Te spelenveld 1
    06-05 11:00Oosterheem 2RKAVV 4 (zon)Te spelenveld 2
    10-05 09:00RKAVV JO17-3Toernooi bij SEV van 09.00 - 12.00 uTe spelen
    10-05 09:00RKAVV JO11-1Toernooi bij SEV van 09.00 - 12.00 uTe spelen
    10-05 09:00RKAVV JO7-1Toernooi bij SEV van 09.00 - 12.00 uTe spelen
    10-05 12:00RKAVV JO10-2Toernooi bij SEV van 09.00 - 12.00 uTe spelen
    10-05 14:00RKAVV JO8-2Toernooi bij SEV van 14.00 - 17.00 uTe spelen
    12-05 14:00Ariston'80 3RKAVV 1 (zat)Te spelenveld 2 licht
    12-05 13:00Blauw-Zwart 3RKAVV 2 (zat)Te spelenveld 2
    12-05 16:00Ariston'80 12RKAVV 4 (zat)Te spelenveld 2 licht
    12-05 15:00DHC JO19-1RKAVV JO19-1Te spelenveld 1 licht
    12-05 13:00DSVP JO19-2RKAVV JO19-2Te spelenvolgt
    12-05 16:15DHC JO19-3RKAVV JO19-3Te spelenveld 2 licht
    12-05 12:30Laakkwartier JO17-1RKAVV JO17-1Te spelenveld 1
    12-05 12:00RKAVV JO17-3Toofan JO17-1Te spelenveld 6 RKAVV
    12-05 11:00Alphense Boys JO15-2RKAVV JO15-1Te spelenveld 3
    12-05 08:30Rijnsburgse Boys JO15-2RKAVV JO15-2Te spelenveld 4 licht geen A-cat.
    12-05 11:00DSO JO15-7RKAVV JO15-3Te spelenveld 4
    12-05 14:15RKAVV JO15-4RKDEO JO15-6Te spelenveld 6 RKAVV
    12-05 12:45RKAVV JO15-5SV Leidschenveen JO15-5Te spelenveld 7 RKAVV licht
    12-05 10:45RKAVV JO13-1Nootdorp JO13-1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    12-05 08:30Voorschoten`97 JO13-3RKAVV JO13-2Te spelenveld 3 licht
    12-05 08:30Nieuwkoop JO12-1RKAVV JO12-1Te spelenveld 1 licht
    12-05 16:40HVV JO12-3RKAVV JO12-2Te spelenveld 2 licht
    12-05 08:30Ter Leede JO11-1RKAVV JO11-1Te spelenveld 2 licht (Ter Leede
    12-05 11:30Forum Sport JO11-2RKAVV JO11-2Te spelenveld 1 licht
    12-05 08:45DSVP JO11-6RKAVV JO11-3Te spelenvolgt
    12-05 09:00TAC'90 JO11-3RKAVV JO11-4Te spelenveld 2
    12-05 09:00RKAVV JO10-1Oosterheem JO10-1Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    12-05 10:15RKAVV JO10-2Toofan JO10-1Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    12-05 08:45DSVP JO10-2RKAVV JO10-3Te spelenvolgt
    12-05 10:15RKAVV JO9-1Nootdorp JO9-1Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    12-05 11:30RKAVV JO9-2SV Leidschenveen JO9-2Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    12-05 11:30RKAVV JO9-3Quick Steps JO9-1Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    12-05 08:30Forum Sport JO9-8MRKAVV JO9-5MTe spelenveld 1 licht
    12-05 10:15RKAVV JO8-1SV Leidschenveen JO8-1Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    12-05 09:00RKAVV JO7-1Wassenaar, s.v. JO7-1Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    12-05 14:30RKAVV VR-1Sportclub Monster VR1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    12-05 15:15RKAVV VR-2DoCoS VR1Te spelenveld 5 RKAVV
    12-05 13:15RKAVV MO17-1SV Leidschenveen MO17-1Te spelenveld 5 RKAVV
    12-05 11:00RKAVV MO17-2Foreholte MO17-1Te spelenveld 5 RKAVV
    12-05 09:00RKAVV MO15-1FC Lisse MO15-1Te spelenveld 5 RKAVV
    12-05 08:45RKAVV MO13-1Rijnvogels, fc MO13-1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    12-05 10:00RKAVV MO13-2Oegstgeest MO13-2Te spelenveld 6 RKAVV
    12-05 12:45RKAVV MO11-1RKDEO MO11-2Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    12-05 11:30RKAVV MO11-2Voorschoten`97 MO11-3Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    13-05 14:00SilvoldeRKAVV 1 (zon)Te spelen1-veld 1
    13-05 10:30DOSR 2RKAVV 2 (zon)Te spelenveld 1 DOSR
    13-05 11:00SEP 2RKAVV 3 (zon)Te spelenveld 2 Vitesse D./ SEP licht
    13-05 10:00RKDEO VE1RKAVV VE1 (zon)Te spelenveld 3
    16-05 19:00DWO JO15-7RKAVV JO15-4Te spelenveld 2
    16-05 19:30RKAVV JO15-5Den Hoorn JO15-7Te spelenveld 5 RKAVV
    16-05 18:00RKAVV JO9-4MDSO, JO9-8MTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    16-05 17:30Rijnsburgse Boys JO8-1RKAVV JO8-1Te spelenveld 4 licht geen A-cat.
    16-05 18:00RKAVV MO13-1DSO MO13-1 HVTTe spelenVeld 5
    19-05 15:00RKAVV 1 (zat)DSVP 4Te spelenveld 5 RKAVV
    19-05 13:00RKAVV 2 (zat)DSO 6Te spelenveld 5 RKAVV
    19-05 15:00RKAVV 3 (zat)SJZ 3Te spelenveld 1 licht
    19-05 15:00RKAVV 4 (zat)DSVP 6Te spelenveld 6 RKAVV
    19-05 13:00RKAVV JO19-1RKDVC JO19-1Te spelenveld 1 licht
    19-05 12:30RKAVV JO19-3HBS JO19-3Te spelenveld 6 RKAVV
    19-05 14:15Wilhelmus JO17-1RKAVV JO17-1Te spelenveld 1
    19-05 11:55KMD JO17-3RKAVV JO17-3Te spelenveld 3 licht
    19-05 10:30RKAVV JO15-1RKDEO JO15-1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    19-05 12:30RKAVV JO15-2VUC JO15-1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    19-05 10:15RKAVV JO15-3HBS JO15-4Te spelenveld 6 RKAVV
    19-05 14:15RKDEO JO15-9RKAVV JO15-5Te spelenveld 5 licht
    19-05 10:30Noordwijk JO13-1RKAVV JO13-1Te spelenveld 2
    19-05 08:30RKAVV JO13-2WIK JO13-1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    19-05 09:00RKAVV JO12-1Hillegersberg, vv JO12-1Te spelenveld 1 licht
    19-05 09:00RKAVV JO12-2SV Leidschenveen JO12-3Te spelenveld 5 RKAVV
    19-05 10:15RKAVV JO11-1RKDEO JO11-3Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    19-05 11:30RKAVV JO11-2SJC JO11-2Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    19-05 08:45RKAVV JO11-3RKDEO JO11-9Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    19-05 11:15RKAVV JO11-4Wilhelmus JO11-6Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    19-05 12:30HVV JO10-1RKAVV JO10-1Te spelenveld 3 licht
    19-05 11:00SEV JO10-2RKAVV JO10-2Te spelenveld 11 SEV
    19-05 10:00RKAVV JO10-3SV Leidschenveen JO10-2Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    19-05 09:45Concordia JO9-1RKAVV JO9-1Te spelenveld 5
    19-05 09:45DHC JO9-2RKAVV JO9-2Te spelenveld 2 licht
    19-05 09:00Semper Altius JO9-1RKAVV JO9-3Te spelenveld 4 (1 x 6-tal)
    19-05 10:00Valken'68, JO9-5MRKAVV JO9-4MTe spelenveld 4
    19-05 09:00RKAVV JO9-5MForum Sport JO9-7MTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    19-05 09:00RKAVV JO9-6HVV JO9-9Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    19-05 10:40GSC ESDO JO8-2RKAVV JO8-1Te spelenveld 2
    19-05 08:30Rijnsburgse Boys JO8-6RKAVV JO8-2Te spelenveld 4 licht geen A-cat.
    19-05 08:30DoCoS JO7-1RKAVV JO7-1Te spelenveld 2
    19-05 14:15Quick Boys VR1RKAVV VR-1Te spelenveld 6 licht
    19-05 12:00Ariston'80 VR2RKAVV VR-2Te spelenveld 1 licht
    19-05 11:00Be Fair MO17-1RKAVV MO17-1Te spelenveld 4
    19-05 11:30VVSB MO17-1RKAVV MO17-2Te spelenveld 3 licht
    19-05 11:30Hillegom sv MO15-1RKAVV MO15-1Te spelenveld 2
    19-05 12:00Rijnvogels, fc MO13-1RKAVV MO13-1Te spelenveld 1 (4 wedstrijden)
    19-05 10:00Rijnvogels, fc MO13-2RKAVV MO13-2Te spelenveld 3 licht
    19-05 10:15SV Leidschenveen MO11-1RKAVV MO11-1Te spelenveld 2 (2a alleen JO8 & 9)
    19-05 09:45RKDEO MO11-3RKAVV MO11-2Te spelen veld 2 licht
    20-05 14:00RKAVV 1 (zon)MSC/AmslodTe spelenveld 1 licht
    20-05 11:30RKAVV 2 (zon)HBS 2Te spelenveld 1 licht
    20-05 12:00RKAVV 3 (zon)Zoetermeer, fc 4Te spelenveld 7 RKAVV licht
    20-05 10:00RKAVV 4 (zon)SV Leidschenveen 2Te spelenveld 7 RKAVV licht
    20-05 12:00RKAVV 5 (zon)DoCoS 4Te spelenveld 5 RKAVV
    20-05 10:00RKAVV VE1 (zon)Olympia VE1Te spelenveld 5 RKAVV
    23-05 18:00RKAVV JO8-2Quick JO8-7Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 12:45DWO 4RKAVV 1 (zat)Te spelenVeld 1
    26-05 13:00KSD-Marine 2RKAVV 2 (zat)Te spelenveld 2
    26-05 12:00Leidsche Boys 2RKAVV 3 (zat)Te spelenveld 1
    26-05 11:00KSD-Marine 4RKAVV 4 (zat)Te spelenveld 2
    26-05 15:00VFC JO19-1RKAVV JO19-1Te spelenveld 1 licht
    26-05 14:00Den Hoorn JO19-3RKAVV JO19-2Te spelenveld 2 licht
    26-05 11:45RKDEO JO19-3RKAVV JO19-3Te spelenveld 3
    26-05 12:30RKAVV JO17-1VVSB JO17-1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    26-05 13:45RKAVV JO17-3DWO JO17-6Te spelenveld 6 RKAVV
    26-05 13:45HBS JO15-1RKAVV JO15-1Te spelenveld 1 licht
    26-05 09:45SVC'08 JO15-1RKAVV JO15-2Te spelenHoeven, H. (Hans) van derveld 3
    26-05 09:45SVC'08 JO15-2RKAVV JO15-3Te spelenHamers, L. (Lucien)veld 4
    26-05 09:30RKAVV JO15-4SVC'08 JO15-4Te spelenveld 5 RKAVV
    26-05 13:30RKAVV JO15-5DHC JO15-4Te spelenveld 5 RKAVV
    26-05 10:30RKAVV JO13-1Graaf W II VAC JO13-1Te spelenveld 7 RKAVV licht
    26-05 08:30Laakkwartier JO13-3RKAVV JO13-2Te spelenveld 2
    26-05 08:30Meerburg JO12-2RKAVV JO12-2Te spelenveld 2 licht
    26-05 09:45DSO JO11-3RKAVV JO11-1Te spelenveld 2
    26-05 09:30Katwijk JO11-2RKAVV JO11-2Te spelen veld 3 licht
    26-05 10:45Wilhelmus JO11-5RKAVV JO11-3Te spelenveld 2
    26-05 11:00RKDEO JO11-12RKAVV JO11-4Te spelen veld 2 licht
    26-05 08:45RKAVV JO10-1Forum Sport JO10-1Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 10:00RKAVV JO10-2Quick JO10-4Te spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 08:30DSO JO10-4RKAVV JO10-3Te spelenveld 3
    26-05 12:30RKAVV JO9-1Graaf W II VAC JO9-1Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 11:15RKAVV JO9-2Wippolder JO9-1Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 10:00RKAVV JO9-3Vredenburch JO9-2Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 11:15RKAVV JO9-4MSVC'08, JO9-6MTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 08:30Quick, JO9-8MRKAVV JO9-5MTe spelenveld 2 licht
    26-05 09:45SVC'08 JO9-5RKAVV JO9-6Te spelenveld 2
    26-05 10:00RKAVV JO8-1DSO JO8-5Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 08:45RKAVV JO8-2GSC ESDO JO8-6Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 08:45RKAVV JO7-1Wilhelmus JO7-3Te spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-05 14:30RKAVV VR-1Berkel VR2Te spelenveld 7 RKAVV licht
    26-05 15:45RKAVV VR-2Wateringse Veld GONA VR1Te spelenveld 6 RKAVV
    26-05 11:30RKAVV MO17-1Graaf W II VAC MO17-2Te spelenveld 6 RKAVV