Zaterdag 7 december 12:30 uur
Op deze koude natte en winderige zaterdag geeft RKAVV nog één keer dit kalenderjaar acte de présence.
Na de warming-up stuurt Jessie van Leeuwen de volgende 11 namen veld 7 op
Goal: Mariska
Defensie: Donna, Anouk(c), Merijn,Anisa
Middenveld: Louise, Nikki, Melanie
Aanval: Sienna, Kim, Lianne
Scheidsrechter Verhaar fluit en pupil van de week Sophie uit de MO 13-2 slalomt na een pass van Anouk door de defensie van UVS en scoort.
RKAVV trapt af tegen de ervaren Leidenaren van UVS. Deze hebben RKAVV goed geanalyseerd en zetten op de juiste speelsters druk. De thuisploeg probeert wel in het spel voor te komen, maar UVS heeft de overhand. De verdediging van de thuisploeg staat goed en verwerkt een aantal aanvallen tot corners. Af en toe krijgt RKAVV ook een kans maar zowel de inzet van Sienna als die van Lianne worden niet verzilverd.
In de rust een analyse en een plan voor de tweede vijfenveertig minuten. Er wordt niet gewisseld.
UVS trapt af en trekt het spel naar zich toe. In minuut negenenveertig een vrije trap die in de touwen verdwijnt en de bezoeksters op een 0-1 voorsprong brengt. Binnen vijf minuten verdubbelt UVS de voorsprong.
Eén drie dubbele wissel in de achtenvijftigste minuut, Anouk, Melanie en Louise verlaten het strijdtoneel en worden vervangen door Rosa, Romy en Ava.
In minuut eenenzestig wordt de 0-3 binnen geschoten. Wat een trieste middag voor de jonge ploeg uit Leidschendam.
Zeven minuten later duwt Donna haar tegenstander in de zestien deze duikt na de grond, resultaat penalty tegen die benut wordt en 0-4 is een feit.
Sienna en Kim maken plaats voor Iris en Tessa. In de laatste minuten mist Romy nog een mooie kans. De 0 blijft op het scorebord.
Het kalenderjaar 2024 wordt als lantaarndrager afgesloten. De achterstand is overbrugbaar. Na de feestdagen een nieuw kalender jaar met nieuwe kansen.