• 2 Veld Zaterdag man

  • RKAVV 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 12:00RKAVV 2 (zat) - Vredenburch 2Sportpark Kastelenring
    8 okt. 13:00Duindorp sv 3 - RKAVV 2 (zat)Sportpark Duindorp
    15 okt. 11:00RKAVV 2 (zat) - Graaf W II VAC 3Sportpark Kastelenring
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKAVV 2 ( 3e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSVP 31100130133
    2Oliveo 311007433
    3Forum Sport 411004133
    4Vredenburch 211004133
    5Duindorp sv 300000000
    6Graaf W II VAC 300000000
    7SEV 300000000
    8Werve, Te 200000000
    9Laakkwartier 3100147-30
    10RVC Celeritas 2100114-30
    11ODB 2100114-30
    12RKAVV 2 (zat)1001013-130

    Poulestanden RKAVV 2 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 1 31 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Leiden 3321012487
    2Haagse Hout 231119814
    3Voorschoten`97 4210134-13
    4RKAVV 2 (zat)200219-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abali, KamalTeamspeler
    Achahbar, HichamTeamspeler
    Achahbar, MohamedTeamspeler
    Ben kchouh, AnassTeamspeler
    Errabani, OubaydTeamspeler
    Hadroui, Majid ElTeamspeler
    Halaf, HusseinTeamspeler
    KoƧ, CevahirTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide