• 4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 aug. 15:00SEV 6 - RKAVV 4 (zat)Sportpark Kastelenring
    7 sep. 15:00RKAVV 4 (zat) - Forum Sport 10Sportpark Kastelenring
    14 sep. 16:15RKAVV 4 (zat) - Wilhelmus 3Sportpark Kastelenring
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKAVV 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw-Zwart 700000000
    2DoCoS 600000000
    3Forum Sport 800000000
    4Katwijk 600000000
    5Meerburg 400000000
    6FC Oegstgeest 1100000000
    7Quick Boys 1300000000
    8RKAVV 4 (zat)00000000
    9Rijnsburgse Boys 800000000
    10SJZ 500000000
    11Sporting Leiden 900000000
    12Voorschoten`97 900000000

    Poulestanden RKAVV 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Forum Sport 1000000000
    2RKAVV 4 (zat)00000000
    3SEV 600000000
    4Wilhelmus 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dijkstra, BasTeamspeler
    Ruiter, Dennis deTeamspeler
    Stolk, NinoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide