• 5 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijzen, Daniel vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 sep. 12:00RKAVV 5 (zon) - Lugdunum 1Sportpark Kastelenring
    8 sep. 12:30fc Boshuizen 5 - RKAVV 5 (zon)Sportpark Boshuizerkade
    15 sep. 12:00RKAVV 5 (zon) - LSVV 70 3Sportpark Kastelenring
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden RKAVV 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1fc Boshuizen 500000000
    2LSVV 70 300000000
    3Lugdunum 100000000
    4RKAVV 5 (zon)00000000

    Poulestanden RKAVV 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia 500000000
    2Den Hoorn 1000000000
    3DVC 100000000
    4Full Speed Delfia 600000000
    5Oosterheem 300000000
    6RKAVV 5 (zon)00000000
    7RKDEO 1200000000
    8Ouwe Schoen 400000000
    9Taurus 700000000
    10TOGB 800000000
    11Wippolder 400000000
    12Zoetermeer, fc 500000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Buitelaar, RubenTeamspeler
    Cornelissen, DorianTeamspeler
    Dekeling, StefanTeamspeler
    Hakkaart, ChristianTeamspeler
    Heijzen, Daniel vanTeamspeler
    Heiningen, Michiel vanTeamspeler
    Hooymans, DennisTeamspeler
    Leeuwen, Joost vanTeamspeler
    Ramsaroep, GiorgioTeamspeler
    Vliet, Koen vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide