• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Neuve, Arno deOverige stafTeammanager
    Rossen, Michael vanTechnische stafTrainer
    Vader, TommyOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:15ARC JO19-1 - RKAVV JO19-1Sportpark Zegersloot
    1 dec. 16:30RKAVV JO19-1 - MOC'17 JO19-1Sportpark Kastelenring
    8 dec. 15:30Baronie JO19-1 - RKAVV JO19-1Sportpark De Blauwe Kei
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.RKAVV JO19-1 - VELO JO19-10 - 3
    17 nov.Feyenoord, sc JO19-1 - RKAVV JO19-14 - 2
  • Poulestanden RKAVV JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick JO19-1870134151921
    2ARC JO19-186202271520
    3VELO JO19-186112011919
    4Forum Sport JO19-185121310316
    5Feyenoord, sc JO19-185032113815
    6RKAVV JO19-184131912713
    7Jodan Boys, de JO19-184041717012
    8JO19-182151217-57
    9MOC'17 JO19-18215921-127
    10Baronie JO19-181161022-124
    11DHC JO19-181161326-134
    12Kloetinge JO19-180171130-191

    Poulestanden RKAVV JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKAVV JO19-1320111656
    2UVS JO19-1311156-14
    3HBS JO19-1311157-24
    4JO19-1310235-23

    Poulestanden RKAVV JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spartaan'20 JO19-111006063
    2TOGB JO19-111005053
    3UVS JO19-111007343
    4Quick JO19-111004043
    5Excelsior M JO19-111006333
    6Forum Sport JO19-111003033
    7Jodan Boys, de JO19-111003033
    8Rijnsburgse Boys JO19-111003033
    9VVN-JO19-111003123
    10Feyenoord, sc JO19-111002023
    11Alexandria'66 JO19-211003213
    12Bergambacht JO19-111003213
    13Excelsior M JO19-211003213
    14Feyenoord, sc JO19-211003213
    15HVV JO19-111002113
    16VELO JO19-111002113
    17Zestienhoven JO19-111005503
    18Concordia JO19-111003303
    19Vredenburch JO19-111002203
    20Foreholte JO19-111001103
    21RKDEO JO19-111001103
    22TAC'90 JO19-111001103
    23Barendrecht JO19-100000000
    24RKAVV JO19-110015500
    25Jonge Spartaan, de JO19-110013300
    26RVVH JO19-110012200
    27Sportlust '46 JO19-110011100
    28GDA JO19-110011100
    29Excelsior R. JO19-110011100
    30Noordwijk JO19-1100123-10
    31NSVV JO19-1100123-10
    32Spartaan'20 JO19-2100123-10
    33XerxesDZB JO19-1100123-10
    34Ter Leede JO19-1100112-10
    35Zuidland JO19_1100112-10
    36RCL JO19-1100113-20
    37Smitshoek JO19-1100102-20
    38Brielle, VV JO19-1100136-30
    39DSO JO19-1100103-30
    40Quick Boys JO19-1100103-30
    41VVSB JO19-1100103-30
    42Be Fair JO19-1100137-40
    43Meerburg JO19-1100104-40
    44Woerden JO19-1100105-50
    45MVV '27 JO19-1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Anomgbor, EnochTeamspeler
    Bergwerff, GinoTeamspeler
    Beune, MaxTeamspeler
    Groeneweg, JustinTeamspeler
    Haarlemmer , SebastianTeamspeler
    Halsema , JelleTeamspeler
    Helm, Donny van derTeamspeler
    Lever , StenTeamspeler
    Pruijssen, Jesper vanTeamspeler
    Resokario, DjoemiTeamspeler
    Saeb, KhashayarTeamspeler
    Tetteroo, TimTeamspeler
    Veltman, MikeTeamspeler
    Verhulst, SamTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-sliderfwbs-slide