• Programma veld

    DatumThuisUitCompetitiesoortStatusScheidsrechterVeldDetails
    19-04 19:30RKAVV 35+1BMT 35+3regulierTe spelenveld 1 A
    19-04 20:00RKDEO 35+1RKAVV 35+1regulierTe spelenveld 1 B
    19-04 20:30RKAVV 35+1Wassenaar, s.v. 35+1regulierTe spelenveld 1 B
    19-04 21:30Laakkwartier 35+1RKAVV 35+1regulierTe spelenveld 1 B
    20-04 15:30RKAVV 1 (zat)FC 's-GravenzanderegulierTe spelenO. (Omar) Khalifaveld 1
    20-04 13:00RKAVV 2 (zat)Forum Sport 3regulierTe spelenM. (Michel) Verhaarveld 1
    20-04 14:30RKAVV 3 (zat)Forum Sport 5regulierTe spelenveld 5-RKAVV
    20-04 12:30RKAVV 4 (zat)HDV 2regulierTe spelenveld 5-RKAVV
    20-04 14:00RKAVV 5 (zat)DVC 2regulierTe spelenveld 6-RKAVV
    20-04 18:00RKAVV O23-1Forum Sport O23-1regulierTe spelenveld 1
    20-04 13:15RKAVV O23-2Lugdunum O23-1regulierTe spelenL. (Lennert) Langerakveld 7-RKAVV
    20-04 11:00RKAVV JO19-1Hillegom sv JO19-1regulierTe spelenL. (Luke) van der Veldenveld 1
    20-04 12:00Graaf W II VAC JO17-1RKAVV JO17-1regulierTe spelenveld 2
    20-04 11:45RKAVV JO15-1RKAVV JO15-2regulierTe spelenA. (Alen) Hodzicveld 7-RKAVV
    20-04 08:30SVC'08 JO14-1RKAVV JO14-1regulierTe spelenL. (Lucien) Hamersveld 1
    20-04 08:30Vredenburch JO14-2RKAVV JO14-2regulierTe spelenveld 2
    20-04 09:00RKAVV JO13-1Quick JO13-2regulierTe spelenAfgeschermdveld 1
    20-04 08:30HVV JO13-2RKAVV JO13-2regulierTe spelenveld 2
    20-04 09:00RKAVV JO13-3DHL JO13-2regulierTe spelenveld 5-RKAVV
    20-04 10:00RKAVV JO13-4HVV JO13-7regulierTe spelenN.A.P. (Nico) van der Geestveld 6-RKAVV
    20-04 09:00RKAVV JO12-1VUC JO12-2regulierTe spelenveld 7-RKAVV A
    20-04 11:00Voorschoten`97 JO12-3RKAVV JO12-2regulierTe spelenveld 2 A
    20-04 09:00RKAVV JO11-1ASC JO11-1regulierTe spelenR. (Renske) van der Reijdenveld 7-RKAVV B
    20-04 11:30Forum Sport JO11-3RKAVV JO11-2regulierTe spelenveld 6 A
    20-04 10:15RKAVV JO11-3Graaf W II VAC JO11-3regulierTe spelenveld 7-RKAVV A
    20-04 10:15RKAVV JO11-4Nootdorp JO11-4regulierTe spelenveld 7-RKAVV B
    20-04 08:30Graaf W II VAC JO11-5RKAVV JO11-5regulierTe spelenveld 1 A
    20-04 10:00Graaf W II VAC JO11-1RKAVV JO11-6regulierTe spelenveld 4 A
    20-04 09:45Voorschoten`97 JO11-4RKAVV JO11-7regulierTe spelenveld 2 A
    20-04 11:15RKAVV JO10-1SEV JO10-1regulierTe spelenveld 9-RKAVV A1
    20-04 08:30SEV JO10-3RKAVV JO10-2regulierTe spelenveld 2-SEV A2
    20-04 10:15RKAVV JO10-3VUC JO10-3regulierTe spelenveld 10-RKAVV B1
    20-04 10:15RKAVV JO9-1ASC JO9-1regulierTe spelenveld 10-RKAVV A1
    20-04 09:00Blauw-Zwart JO9-2RKAVV JO9-2regulierTe spelenveld 4 A1 - veld F
    20-04 10:15RKAVV JO9-3Wilhelmus JO9-5regulierTe spelenveld 9-RKAVV A1
    20-04 08:30ASC JO8-1RKAVV JO8-1regulierTe spelenveld 2 A2
    20-04 09:45Graaf W II VAC JO8-1RKAVV JO8-2regulierTe spelenveld 4 B2
    20-04 09:00RKAVV JO8-3SVC'08 JO8-2regulierTe spelenveld 10-RKAVV A1
    20-04 10:45SVC'08 JO8-3RKAVV JO8-4regulierTe spelenveld 4 A1
    20-04 09:00RKAVV JO8-5Concordia JO8-2regulierTe spelenveld 9-RKAVV A1
    20-04 08:30SVC'08 JO7-2RKAVV JO7-1regulierTe spelenveld 2 (2a alleen JO8 & 9) B1a
    20-04 08:50Forum Sport JO7-1JMRKAVV JO7-1regulierTe spelenveld 2 (2a alleen JO8 & 9) B1b
    20-04 09:10RKAVV JO7-1Leidschenveen JO7-1JMregulierTe spelenveld 2 (2a alleen JO8 & 9) B1b
    20-04 09:00RKAVV JO7-2Wilhelmus JO7-4regulierTe spelenveld 5 A1a
    20-04 09:20Forum Sport JO7-5RKAVV JO7-2regulierTe spelenveld 5 A1a
    20-04 09:40RKAVV JO7-2Wilhelmus JO7-3regulierTe spelenveld 5 A1a
    20-04 15:00Foreholte VR1RKAVV VR-1regulierTe spelenE. (Eugene) Beeldsnijderveld 1
    20-04 11:45RKAVV MO15-1Graaf W II VAC MO15-3regulierTe spelenveld 6-RKAVV
    20-04 08:30SJZ MO15-1RKAVV MO15-2regulierTe spelenveld 2
    20-04 10:15Forum Sport MO13-1RKAVV MO13-1regulierTe spelenveld 3-hoofdveld
    20-04 08:30DSO MO11-1RKAVV MO11-1regulierTe spelenveld 4 A
    20-04 09:00RKAVV JO6 J-Mspelen en trainen tot 10.00 uuTrainen en spelenTe spelenveld 10-RKAVV B
    21-04 12:45Taurus 4RKAVV 2 (zon)regulierTe spelenveld 1
    21-04 11:30RKDEO 6RKAVV 3 (zon)regulierTe spelenveld 2
    21-04 10:00Foreholte 35+1RKAVV Veteranen (35+1)regulierTe spelenJ.H.G. (Jeroen) Deutekomveld 3
    24-04 19:00RKAVV MO13-1Naaldwijk MO13-2regulierTe spelenM. (Michel) Verhaarveld 6-RKAVV
    25-04 20:15RKAVV 1 (zat)CapellebekerTe spelenN. (Nurettin) Erenveld 1
    25-04 20:15ASC 11RKAVV 3 (zon)regulierTe spelenE. (Edward) Heitmeijerveld 4
    01-05 18:00RKAVV JO9-3SVC'08 JO9-3regulierTe spelenveld 7-RKAVV A2
rfwbs-sliderfwbs-slide