• Programma veld

    DatumThuisUitCompetitiesoortStatusScheidsrechterVeldDetails
    26-10 16:15ARC 6RKAVV 1 (zat)regulierTe spelenveld 6 licht
    26-10 14:15Voorschoten`97 6RKAVV 2 (zat)regulierTe spelenH.M. (Henry) van BelkumVeld 4
    26-10 12:45FC 's-Gravenzande 12RKAVV 3 (zat)regulierTe spelenveld 9
    26-10 11:15Rijnsburgse Boys 8RKAVV 4 (zat)regulierTe spelenveld 3 licht geen A-cat.
    26-10 14:30Nootdorp 5RKAVV 5regulierTe spelenveld 3
    26-10 14:30Feyenoord, sc JO19-1RKAVV JO19-1regulierTe spelenJ. (Jan) ter HarmselKG 7
    26-10 15:45RKAVV JO19-2SV Leidschenveen JO19-2regulierTe spelenM. (Michel) Verhaarveld 7 RKAVV licht
    26-10 10:15Vredenburch JO17-1RKAVV JO17-1regulierTe spelenA.J.H.G. (André) van der Heydenveld 1
    26-10 13:45RKAVV JO17-2TOGB JO17-4regulierTe spelenE. (Edwin) Pattipeiluhuveld 5 RKAVV
    26-10 12:30RKAVV JO17-3HVV JO17-3regulierTe spelenA. (Antal) van Loonveld 6 RKAVV
    26-10 10:45RKAVV JO16-1Rijnsburgse Boys JO16-2regulierTe spelenT.H. (Tjaard) de Vriesveld 6 RKAVV
    26-10 12:15RKDEO JO15-1RKAVV JO15-1regulierTe spelenE. (Eugene) BeeldsnijderVeld 2
    26-10 09:45Verburch JO13-1RKAVV JO13-1regulierTe spelenveld 1 licht
    26-10 09:00RKAVV JO13-2DSVP JO13-4MregulierTe spelenM. (Michael) den Harderveld 5 RKAVV
    26-10 14:00RKAVV VR-1IFC VR1regulierTe spelenM.D. (Marlon) MacAndrewveld 7 RKAVV licht
    26-10 09:45RKAVV VR-2DONK VR2regulierTe spelenA. (Antal) van Loonveld 7 RKAVV licht
    26-10 11:45RKAVV MO19-1VVSB MO19-1regulierTe spelenA. (Arvind) Kalpoeveld 7 RKAVV licht
    26-10 12:00Jonge Spartaan, de MO17-1RKAVV MO17-1regulierTe spelenH.J. (Hans) Visserveld 1
    26-10 14:45RKAVV MO17-2DSVP MO17-3regulierTe spelenW.F. (Wouter) Dubbeldamveld 6 RKAVV
    26-10 09:00RKAVV MO15-2Laakkwartier MO15-1regulierTe spelenH.M. (Henry) van Belkumveld 6 RKAVV
    26-10 10:30RKAVV MO15-3LYRA MO15-1regulierTe spelenAfgeschermdveld 5 RKAVV
    26-10 08:30DSO MO11-2RKAVV MO11-1regulierTe spelenveld 7
    26-10 10:30RKAVV MO11-2Quick Boys MO11-2regulierTe spelenLEIDER of OUDERveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    26-10 09:00RKAVV JO7-1RKAVV JO7-2 onderling spelenonderlingTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    27-10 14:30RKAVV 1 (zon)MSC/AmslodregulierTe spelenG.H.A. (Gijs) Stevensveld 1 licht
    27-10 11:30RKAVV 2 (zon)RKDEO 2regulierTe spelenK. (Krishna) Badalveld 1 licht
    27-10 12:00RKAVV 3 (zon)fc Boshuizen 2regulierTe spelenAfgeschermdveld 7 RKAVV licht
    27-10 10:00RKAVV 4 (zon)Oosterheem 2regulierTe spelenveld 7 RKAVV licht
    27-10 12:00RKAVV 5 (zon)Ouwe Schoen 4regulierTe spelenveld 5 RKAVV
    29-10 20:00RKAVV VR-1Forum Sport VR1bekerTe spelenS.J. (Selfried) Hooiveld 5 RKAVV
    31-10 17:15VELO JO11 (elftal)RKAVV JO11 (elftal)oefen 11 : 11Te spelen
    31-10 19:00RKAVV JO17-3Wilhelmus JO17-3bekerTe spelenA. (Antal) van Loonveld 5 RKAVV
    02-11 14:15RKAVV 1 (zat)SJZ 2regulierTe spelenS.J. (Stephan) Jansenveld 7 RKAVV licht
    02-11 16:15RKAVV 2 (zat)DSO 7regulierTe spelenveld 1 licht
    02-11 16:15RKAVV 3 (zat)Quick Steps 3regulierTe spelenveld 7 RKAVV licht
    02-11 15:00RKAVV 4 (zat)Sporting Leiden 9regulierTe spelenA. (Antal) van Loonveld 5 RKAVV
    02-11 13:00RKAVV 5RKDEO 1 ZAregulierTe spelenN.F. (Nico) Hooymansveld 6 RKAVV
    02-11 14:30RKAVV JO19-1Den Hoorn JO19-1regulierTe spelenM. (Marcel) de Bontveld 1 licht
    02-11 15:00Graaf W II VAC JO19-4RKAVV JO19-2regulierTe spelenveld 3 licht
    02-11 12:30RKAVV JO17-1Meerburg JO17-1regulierTe spelenW. (Walter) van der Stapveld 7 RKAVV licht
    02-11 12:45DWO JO17-2RKAVV JO17-2regulierTe spelenVeld 6
    02-11 11:00DSO JO17-3RKAVV JO17-3regulierTe spelenveld 5
    02-11 14:00Wilhelmus JO16-4RKAVV JO16-1regulierTe spelenveld 3
    02-11 10:00RKAVV JO15-1Forum Sport JO15-1GregulierTe spelenveld 1 licht
    02-11 11:15Quick Boys JO15-5RKAVV JO15-2regulierTe spelenveld 5 licht
    02-11 11:30HVV JO14-2RKAVV JO14-1GregulierTe spelenveld 1
    02-11 10:30RKAVV JO13-1HBS JO13-2regulierTe spelenAfgeschermdveld 7 RKAVV licht
    02-11 08:30DSO JO13-7RKAVV JO13-2regulierTe spelenveld 2
    02-11 10:30VUC JO12-1RKAVV JO12-1GregulierTe spelenveld 2
    02-11 10:30RKAVV JO12-2Graaf W II VAC JO12-3regulierTe spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    02-11 10:00SV Leidschenveen JO11-2RKAVV JO11-1regulierTe spelenveld 3
    02-11 09:00RKAVV JO11-2SVC'08 JO11-2regulierTe spelenveld 5 RKAVV
    02-11 12:00RKAVV JO11-3SEV JO11-1regulierTe spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    02-11 09:00Wassenaar, s.v. JO11-2RKAVV JO11-4regulierTe spelenveld 3 (2 halve velden)
    02-11 09:30Voorschoten`97 JO10-1RKAVV JO10-1GregulierTe spelenveld 5 licht
    02-11 11:30RKAVV JO10-2RKDEO JO10-3regulierTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    02-11 09:30Forum Sport JO10-5RKAVV JO10-3regulierTe spelenveld 5 mini-F-pupillen
    02-11 09:00RKAVV JO9-1Wilhelmus JO9-2regulierTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    02-11 10:15RKAVV JO9-3SVC'08, JO9-4MregulierTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    02-11 09:00RKAVV JO8-1RKDEO JO8-2regulierTe spelenveld 10 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    02-11 08:30Forum Sport JO8-4RKAVV JO8-2regulierTe spelenveld 5 mini-F-pupillen
    02-11 14:30Ariston'80 VR1RKAVV VR-1regulierTe spelenveld 1 licht
    02-11 11:00Haagse Hout VR1RKAVV VR-2regulierTe spelenveld 1 licht
    02-11 13:00Nieuwkoop MO19-1RKAVV MO19-1regulierTe spelenveld 3
    02-11 13:00RKAVV MO17-1v.v. Hekelingen MO17-1regulierTe spelenveld 5 RKAVV
    02-11 12:00BVCB MO17-1RKAVV MO17-2regulierTe spelenveld 5
    02-11 13:15SV Leidschenveen MO15-1RKAVV MO15-1regulierTe spelenveld 3
    02-11 13:15RKDEO MO15-2RKAVV MO15-2regulierTe spelenVeld 4
    02-11 10:30Naaldwijk MO15-1RKAVV MO15-3regulierTe spelenveld 2
    02-11 09:00RKAVV MO11-1RKDEO MO11-2regulierTe spelenveld 9 RKAVV (niet geschikt voor 11x11)
    02-11 08:30Graaf W II VAC MO11-3RKAVV MO11-2regulierTe spelenveld 4 licht
    03-11 14:00HoogeveenRKAVV 1 (zon)regulierTe spelenY. (Youri) PietersVeld 7
    03-11 11:30Oliveo 2RKAVV 2 (zon)regulierTe spelenH.J.M. (Ricardo) Veldhoenveld 2 Oliveo licht
    03-11 10:45HBS 3RKAVV 3 (zon)regulierTe spelenC. (Chris) Merkesteinveld 1 licht
    03-11 12:30SV Leidschenveen 2RKAVV 4 (zon)regulierTe spelenveld 1
    03-11 13:00Oosterheem 3RKAVV 5 (zon)regulierTe spelen veld 1
    03-11 09:30HVV JO9-7RKAVV JO9-2regulierTe spelenveld 2 licht
    05-11 20:00Quick O23RKAVV O23FRIENDLY_COMPETITIONTe spelenM. (Manuel) Bongersveld 1 licht
    06-11 18:30RKAVV JO14-1GADO Den Haag MO15-1regulierTe spelenJ. (Johan) van de Woudeveld 6 RKAVV
rfwbs-sliderfwbs-slide