Op De Kastelenring vochten de Leidschendammers zich naar een belangrijke 2-1 overwinning door twee doelpunten van Edwin Agyare.
In de eerste helft gebeurde er vrij weinig voor de doelen van beide teams. De bezoekers uit Leerdam hadden een licht veldoverwicht, echter de kansen voor LRC waren beperkt tot een paar afstandsschoten. De thuisploeg had zelf ook maar twee kansen: een kopbal van Tomás da Palma Horta werd van de lijn gehaald en een schot van Khashayar Saeb ging rakelings over het doel van LRC.
De tweede helft was nog geen tien minuten bezig, toen de bezoekers uit een corner op 0-1 kwamen door aanvoerder Mark den Hartogh. RKAVV ging hierna op zoek naar de gelijkmaker en werden hierdoor gevaarlijker. Aanvoerder Remco Overdevest miste een kans, maar niet veel later was daar dan toch de 1-1. Na een overtreding op Khashayar Saeb paste de scheidsrechter de voordeelregel toe, waardoor Edwin Agyare de bal oppikte en met een schuiver de doelman passeerde.
Tien minuten voor tijd redde de goalie van LRC een inzet van Khashayar Saeb, echter Edwin Agyare was daar als de kippen bij om de rebound in het doel te schieten (2-1). De bezoekers probeerden hierna nog de gelijkmaker te forceren, echter RKAVV stond verdedigend goed en stelde de overwinning veilig.
Foto: Edwin Agyare werd met zijn twee doelpunten de Koning van de Kastelenring. Rechts op de foto Nick Gardenier met een mooie assist bij de 1-1.
Foto: Jelle Abma